Karolina i Michał

Karolina i Michał

Nie tak dawno mieliśmy okazję uczestniczyć w dniu ślubu Karoliny i Michała. Ceremonia odbyła się w Pruszczu Gdańskim w pięknym małym kościele. Atmosfera starych drewnianych ozdób na pewno przyczyniła się do podkreślenia emocji Młodej Pary. Już dwa dni po weselu mieliśmy przyjemność realizacji kolejnej autorskiej sesji nocnej.
Sesja rozpoczęła się niestety z lekkim opóźnieniem spowodowanym zakorkowanym Gdańskiem, ale nie wpłynęło to na “pełne skupienie” w dalszej części.
Pierwsze ujęcia sesji plenerowej wykonane zostały w zrewitalizowanym Parku oruńskim. Niektórzy pomyślą – zaraz zaraz – Orunia!!! Co to za miejsce?? Otóż miejsce wyjątkowe, z pięknymi strumykami, stawem, alejkami i co najważniejsze mnóstwem zieleni. Nie wiem dlaczego tak bardzo zapomniane i negowane – wg mnie ładniejsze niż oklepany Park oliwski
Podczas sesji parze młodej towarzyszyli świadkowie – świadek podobno przyjechał z bardzo daleka – podobno gdzieś tam Mikołaj mieszka 🙂
Z uwagi na bliskość naszego morza – a raczej zatoki gdańskiej, kolejnym miejscem była malutka, ale bardzo urokliwa plaża w gdańskich Górkach Zachodnich. Na ujęcia podwodne ani Karolina, Ani Michał się nie zgodzili – podobna woda zimna.
Kiedy nastał zmrok, całą wesołą gromadką przenieśliśmy się na gdańską starówkę, Kościół Mariacki i jej małe cudownie oświetlone uliczki – o tym rozpisywać się nie będę, po prostu – zobaczcie sami.

POZDRAWIAMY.